Tere tulemast praktikale Ida-Tallinna Keskhaiglasse

Meie haigla soovib anda oma panuse tulevaste kolleegide: arst-residentide, õdede, ämmaemandate ning teiste tervishoiutöötajate koolitamisele, olles õppe ja praktikabaasiks.

Meie haiglas on olemas kõik tingimused õppe- ja teadustöö arenguks nendel erialadel, mis on vajalikud arstiõppe praktika läbiviimisel ning tervishoiukõrgkooli lõpetamiseks.
Omalt poolt loodame, et teil kõigil tekib praktika käigus parem ettekujutus tervishoiu arenguvõimalustest ja töökohtadest, kus on võimalus edaspidi isiklik panus anda.

Läbi aastakümnete on meie haiglas oma praktika sooritanud väga paljude erinevate kutse- ja erialade tulevased esindajad: arstid, õed, ämmaemandad, füsioterapeudid, proviisorid, farmatseudid, tegevusterapeudid, optometristid, bioanalüütikud, radioloogiatehnikud, massöörid, logopeedid, sotsiaaltöötajad, hooldustöötajad ja veel mitmed teised.Õppeasutuse ja praktikakoha taotleja kontaktisikuks meie haiglas on praktika koordinaator.

  • Arstiõppe praktika ja residentuur koordinaator sisekliinikus:

Maria Üprus, reumatoloog
maria.uprus[A]itk.ee
telefon: 6067779

Praktikakorraldus ja praktikakohad: reumatoloogiakeskuses, sisehaiguste keskuses, südamekeskuses, gastroenteroloogia keskuses, endokrinoloogiakeskuses, neuroloogiakeskuses, onkoloogisakeskuses.

  • Arstiõppe praktika ja residentuur koordinaator kirurgiakliinikus:

Airi Tark, kirurg
airi.tark[A]itk.ee
telefon: 620 7102

Praktikakorraldus ja praktikakohad: üld- ja onkoloogilise kirurgia keskuses, ortopeediakeskuses, uroloogia osakonnas, kõrva-nina-kurguhaiguste keskuses, erakorralise meditsiini keskuses, anesteesia- ja intensiivraviosakonnas.
Erakorralise meditsiini keskusega tuleb graafiku koostamiseks ühendust võtta enne eelmise kuu 10. kuupäeva.

  • Arstiõppe praktika ja residentuur koordinaator naistekliinikus:

Gabor Szirko, naistearst
gabor.szirko[A]itk.ee
telefon: 5541244

Praktika ja residentuur üldkoordinaator

Kristi Voll
Koolitusosakonna spetsialist
e-post: kristi.voll[A]itk.ee
telefon: 606 7733
mobiiltelefon: 58 867 441


Praktikakoha taotlemine

Kui Sa oled Tartu Ülikooli arstiteaduskonna arst-resident või 6.kursuse üliõpilane siis lähtu praktikakoha leidmisel ülikooli poolsest korraldusest.
Haigla võimaluste kohta täpsustava informatsiooni saamiseks pöördu kliiniku praktikakoordinaatori või üldkoordinaatori poole.

Kui Sa ei ole Tartu Ülikooli arstiteaduskonna arst-resident või 6.kursuse üliõpilane, toimub praktikale registreerumine läbi õppeasutuse ja meie haigla praktikakoordinaatorite.

Kui sa ei leidnud loetelust oma eriala aga sooviksid teha oma praktikat Ida-Tallinna Keskhaiglas või kui soovid tulla meile töövarjupäevale, siis võta meiega ühendust
koolituskeskus@itk.ee või
helista 6067733.
 

Kohtumiseni Sinu esimesel praktikapäeval!