Kliinikust

Sisekliinikus on esindatud seitse sisehaiguste eriala – kardioloogia, endokrinoloogia, neuroloogia, pulmonoloogia, gastroenteroloogia, reumatoloogia ja sisehaiguste eriala kitsamas mõttes. Lisaks eelnimetatule viime läbi ambulatoorset ravi nahahaiguste, allergoloogia, psühhiaatria ja töötervishoiu erialadel.

Meie kliiniku eripäraks on ka patsiendile mugav ja efektiivne päevaravi vorm – nii saab patsient vajaliku ravi kiiresti, ilma et peaks haiglasse ööbima jääma. Päevaravi oleme avanud kõikides keskustest ning teenuste valik on pidevas laienemises.

Kõikides sisekliiniku üksustes leiad kogenud ja kompetentset arsti- ja õendusabi ning kaasaegseimale meditsiinitehnoloogiale põhineva aparatuuri. Meie spetsialistid on tunnustatud nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt. Mitmete sisekliiniku erialade juhtivad spetsialistid on erialaliitude juhid või nende juhatuste liikmed. Sisekliinikus töötab 86 arsti, 208 õde ja 94 hooldusala töötajat. Meditsiinipersonali toetab 17 töötajat.

Sisekliiniku töö on jaotatud 8 keskuseks, millest nii mõnedki on Põhja-Eesti piirkonnas juhtivatel kohtadel või on ainsad valdkonnale spetsialiseerunud üksused kogu Eestis.