Teenused ja erialad

 1. E

  • Erakorraline silmaravi

   Silma trauma, põletuse, söövituse, nägemise äkilise muutuse või muu raskema ning kiiret abi vajava silma probleemi korral pöördu Ida-Tallinna Keskhaigla erakorralise meditsiini keskusesse.

    

   Loe edasi

    

   Märksõnad: erakorraline silmaravi, silma vigastus, erakorraline silmaarsti vastuvõtt, silma esmaabi

 2. G

  • Glaukoominõustamine

   Glaukoom on krooniline haigus, mida on võimalik ravi abil kontrolli all hoida. Glaukoomi vältimiseks on ainuõige viis silmi regulaarselt kontrollida.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: roheline kae, kõrge silmarõhk, glaukoomi ravi, rohekae

 3. O

  • Optometristi vastuvõtt

   Optometrist kontrollib sinu nägemisfunktsiooni ning määrab vajadusel prillid, kontaktläätsed või teised optilised abivahendid. Tasulisele vastuvõtule saad tulla saatekirjata.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: prillide kirjutamine, nägemise kontroll, nägemiskontroll, nägemisteravus

   Vaata vastuvõtuaegu
 4. S

  • Silmaarsti vastuvõtt

   Silmaarsti ehk oftalmoloogi vastuvõtule on oodatud kõik saatekirjaga ja saatekirjata patsiendid. Tervetel täiskasvanutel (18–40.a) on soovitatav silmi kontrollida iga 2 aasta tagant, alates 40. eluaastast kord aastas. Tasulisele vastuvõtule pääsed lühema ooteajaga.

   Silmarõhku saad kontrollida optometristi vastuvõtul. Erakorralist silmaravi saad erakorralise meditsiini osakonnas, kergemate erakorraliste probleemidega pöördu silmapolikliiniku silmakabinetti.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: oftalmoloog, silmakontroll

   Vaata vastuvõtuaegu
  • Silmakirurgia

   Silmakirurgid viivad läbi operatsioone mitmete raskemate silmahaiguste ja traumade raviks nii imikutel, lastel kui täiskasvanutel. Ravikindlustuse puudumisel ja mitte haigekassa hinnakirjas olevate operatsioonide puhul pakume tasulist teenust.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: kõõrdsilmsus, katarakt, glaukoom, plastiline kirurgia, viteroretinaalkirurgia, lakrimaalkirurgia, retinopaatia (ROP), laste võrkkesta operatsioon

  • Silmaonkoloogia

   Ida-Tallinna Keskhaigla silmakliinik on Baltikumi suurim silmakasvajate ravikeskus. Kasutame kirurgiat ja spetsiaalset laserteraapiaga kombineeritud kiiritusravi.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: silmavähk, retinoblastoom

  • Silmauuringud-protseduurid

   Silma ambulatoorses keskuses teostame kaasaegse meditsiinitehnika abil mitmesuguseid uuringuid ja protseduure; teiste hulgas laserravi, ultraheli, pisioperatsioone ja silmasiseseid süste. Teenuseks vajad saatekirja. Tasulisi protseduure pakume saatekirjata või ravikindlustamata patsientidele.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: laserravi, DLD, silma ultraheli

  • Silmaõe-ortoptisti vastuvõtt

   Õde-ortoptisti vastuvõtule ootame lapsi ja täiskasvanuid, keda vaevab kõõrdsilmsus ehk strabism. Ravikindlustuse puudumisel pakume tasulist teenust.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: kõõrdsilmsus, strabism, silmaõde, silmaarst

   Vaata vastuvõtuaegu