Onkoloogiline kirurgia

Ida-Tallinna Keskhaigla üld- ja onkoloogilise kirurgia keskuses diagnoosime ja ravime kõikide tegevusvaldkonda kuuluvate organsüsteemide kasvajaid:

  • seedetrakti kasvajad,
  • nahakasvajad ja melanoom,
  • pehmete kudede (lihaskoe, rasvkoe, sidekoe) kasvajad,
  • endokriinsüsteemi organite (näärmete) kasvajad,
  • rinnakasvajad.

Keskuse kirurgid on spetsialiseerunud erinevate organite kasvajate opereerimisele. See tagab hea kogemuse, järjepideva koolituse ja võimaldab süveneda selle kasvajaga seotud uuematele saavutustele maailmas.

Hea koostöö sisekliiniku onkoloogiakeskuse ning kõigi tänapäevaste võimalustega diagnostikakliiniku olemasolu tagab kasvajatega haigete kiire ja põhjaliku uurimise, parima võimaliku raviotsuse onkoloogilises konsiiliumis ning õigeaegse jõudmise kasvajate ravile spetsialiseerunud kirurgide juurde.

Koostöös naistekliiniku ja sisekliinikuga kasutame seedetrakti ja günekoloogiliste kasvajate raviks kombineeritult kirurgia ja operatsiooni-aegse keemiaravi võimalusi (vt. HIPEC). Diagnostikakliiniku nukleaarmeditsiini keskuseta oleks mõeldamatu tänapäevane valvur-lümfisõlme uuring rinnavähi ja melanoomi kaasaegses ravis või näiteks kilpnäärmevähi kombineeritud ravi kirurgia ja kiiritusravi kombinatsioonis.

Erakorralise meditsiini keskuse kaudu saabuvad meile ravile kasvajatest põhjustatud tüsistustega haiged, kellele on võimalik osutada abi kiire diagnoosimise ja vajadusel kohese operatsiooniga.

Pahaloomuliste kasvajate põhjendatud kahtlusega saad perearsti suunamisel meie eriarstide vastuvõtule kuni kahenädalase ooteajaga. Registreerumisel on oluline sellisest kahtlusest või diagnoosist klienditeenindajat informeerida.
 

Samal teemal